Aqua Termal Kil( Kilermeni,Termal Tuzla Suyu) :

Cildi sıkılaştıran ve daha genç görünümlü bir dekolte bölgesi sağlayan termal tuzla suyu, özellikle hamilelik gibi dönemlerde, doğum sonrası tavsiye ediliyor. Göğüs ve dekoltenin destek bağ dokusunun elastikiyetini geri kazandırıyor. İçeriğinde hücre sağlığı için gerekli 56 aktif biyolojik içerik olan Aqua Termal Kil Karışımı, C vitamini ve defne tohumu yağı özü bileşeniyle göğüs ve cilt dokusunun gençleşmesini ve canlanmasını sağlayan bileşenler içeriyor.
Kilermeni Minerali:

Hücre yenilenmesini hızlandırarak cildi besliyor ve canlandırıyor. Formülünde aluminyum silikat bulunan bu doğal mineral, göğüs dokusunun yeniden şekillenmesini ve cilt dokusunun sıkılaşmasını sağlar, Kilermeni Osmanlılar zamanında saray eczanesinin vazgeçilmez bakım ürünlerindendi. Cilt bakımında, sivilce ve alerjilerin giderilmesi amacıyla da kullanılırdı

Defne tohumu yağı ve Hibiskus’un

Göğüs, dekolte bölgesi ve boyun çizgisi dokusunun sarkmasını, kolajen ve elastin bağlarının gevşemesini önleyen bileşimin anında ve uzun süreli sıkılık kazandırdığı uzmanlar tarafından onaylanmıştır.

Defne Tohumu Yağı Özü:

Göğüslerde sıkılaştırma, yeniden şekillendirme, canlandırma etkisi yaratan hafif bir serumdur. Tazeleyici ve asit içermeyen yapısıyla cilt yüzeyine ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Hıltan Tohumu Özü:

Yoğun yapıda ancak kolayca emilen özel bir yapısı olan, aynı zamanda aromatik şekilde etki ediyor. geliştirilen FRM kokusu cildin koruma bariyerlerini geliştiriyor. Shiseido uzmanlarının verdiği bilgiye göre cildi sararak nemin buharlaşmasını engelliyor ve kan dolaşımını da hızlandırıyor. Böylece cilt ve göğüs dokusu hücreleri yenileyerek, hücrelerin ihtiyacı alan nemi içine hapsederek, dolayısıyla dolgunluğa sebep oluyor.

Ayrık Otu Özütü ve At Kestanesi Sütü,

Bitki şekerleri ve süt içeren bileşen cilt dokusunu nemlendiriyor ve cildin doğal yapısını güçlendirerek göğüslerin toparlanışını sağlıyor. Bileşenlerin çatlakları da önlediği bilinen bir gerçek. Besleyici ve kalojen etkisiyle göğsü ve karın bölgesini taşıyan bağların esneklik kazanmasını sağladığı akademik testler sonucu onaylanmıştır. Lady Stone Aqua Termal Kil ve Defne Tohumu Yağlı Maske, Çeşitli sebeplerle, göğüs bölgesinde zaman içerisinde meydana gelen sarma, büzüşme, göğsün içinin boşalması gibi kadın estetiğini olumsuz etkileyen sorunların ortadan kalkması ve önlenmesi için özel bileşenler içeren doğal bir bakım maskesidir. Bu bileşenler, göğüs dokusunun toparlanmasını, göğüs ve cilt dokusunun canlanarak toparlanmasını dolayısıyla, göğüslerin dik ve dolgum bir görünüme sahip olmasını sağlar. Aynı zamanda karın, kol ve gıdı sarkmalarında da etkili bir üründür. Göğüs dokusunun canlanıp toparlanmasını sağladığı gibi, cildin esnek ve parlak bir görünüm almasını da sağlar. Sadece günde 15-20 dakikalık bir uygulama ile , sıkı, diri, dik ve dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz. Her yaşta bayanın kullanabileceği Lady Stone, göğüs estetiğinde ve bakımında bir çığır açarak aynalarla barışmanıza, özgüveninizi kazanmanıza, partnerinin gözünde daha çekici olmanıza olanak sağlayacak bir üründür.

satinal satın al